چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۶
معماری
خانه / فناوری / سورس / آموزش و اسکریپت ارسال خودکار مطالب سایت به کانال و گروه‌های تلگرام
telegram

آموزش و اسکریپت ارسال خودکار مطالب سایت به کانال و گروه‌های تلگرام

این روزها کانال‌های تلگرام همچون کانال‌های تلویزیونی مشتریان پر و پاقرصی پیدا کرده‌ و به‌نوعی به یک رسانه تبدیل شده‌است. رسانه‌هایی که همه نوع مطلب اعم از خبری، علمی، آموزشی، طنز و… را می‌توان در آنها یافت و هیچ محدودیتی نیز برای تعداد اعضا ندارند.

ممکن است یک خبر یا مطلب آموزشی در چند سایت خبری درج شود، اما کاربران به سایت‌ها مراجعه نکنند، در صورتی که چنانچه این مطالب در کانال‌ها درج شود به‌سرعت توسط کاربران مشاهده می‌شود. این به‌روزبودن موجب شده بسیاری از مدیران سایت‌ها برای جذب بازدیدکننده روی سایت خود و افزایش تعداد اعضای کانال، مطالب منتشر شده در سایت را به‌سرعت در کانال تلگرامی خود نیز منتشر کنند تا به‌این‌ترتیب نه‌تنها اعضای کانال خود را حفظ کرده و موجب افزایش آمار اعضا شوند، بلکه برای مشاهده جزئیات کامل اخبار و محتوا نیز اعضای کانال را به مشاهده صفحات سایت هدایت کنند. مشکلی که در اجرای این روش وجود دارد نیازمندی به فردی برای مدیریت کانال و انتشار دستی مطالب منتشر شده در سایت روی کانال تلگرام است.

در مجموعه ارائه شده شما علاوه بر اینکه بصورت کامل و قدم به قدم با آموزش ساخت ربات تلگرام و کانال آشنا خواهید شد اسکریپتی نیز وجود دارد که با قراردادن آن بر روی هاست و تنظیماتی که آن نیز در مجموعه آموزش داده شده است مطالب سایتتان را از هر سیستمی که استفاده می کنید اعم از وردپرس یا جوملا یا دروپال یا حتی وبلاگ و … می توانید به کانال تلگرامتان بفرستید.

قیمت این مجموعه فقط ۱۴۰۰۰ تومان می باشد.

 

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *